Dobry czas na łuk i strzały na Podlasiu – Warsztaty Łucznicze dla Kobiet

To Twój dobry czas tylko dla siebie. Jesień z łukiem i strzałami na Podlasiu to najlepsze możliwe połączenie. Dziewczyny coś tylko dla Was. Zapraszamy na Warsztaty Łucznictwa Pieszego tylko dla kobiet!

 

Gościnne progi otworzy przed Wami Stanica Kresowa w Puszczy Knyszyńskiej. Właśnie w tym wyjątkowym miejscu na ziemi, w otoczeniu koni i natury nauczysz się strzelać z łuku. Pod czujnym okiem naszych doświadczonych instruktorów poznasz tajniki łucznictwa techniką wschodnią. Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały, w tym także nagranie zajęć wraz z analizą materiałów
wideo. Poznasz kulinarne smaki Podlasia w dobrej kuchni.

Skutecznie nauczmy każdego. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani przygotowania. Nie stawiamy żadnych ograniczeń. Liczą się tylko Twoje dobre chęci. W tajniki strzelania z łuku wprowadzi Cię m.in. Ania Sokólska, która jest najlepszą łuczniczką konną na świecie wśród kobiet. Z powodzeniem i sukcesami rywalizuje z najlepszymi łucznikami na świecie.

Gwarantujemy przyjazną atmosferę zajęć, dużo dobrej zabawy. Polubisz ten sport na bardzo długo. Najbliższe Warsztaty Łucznictwa Pieszego w dniach 19 – 20 października należą do Ciebie. To jest Twój dobry czas. Łuk i strzały oraz Podlasie we wszystkich barwach jesieni już czekają.


Zapisz się już teraz!
https://forms.gle/RKFqksMLgqo7NAMq6

Koszt warsztatów: 539 zł
W ramach warsztatów zapewniamy:
– naukę strzelania z łuku techniką wschodnią – 12h
– wyżywienie (od obiadu w sobotę, do obiadu w niedzielę)
– nocleg ( http://stanicakresowa.pl )
– niezbędny sprzęt (łuki, strzały, kołczany, pierścienie łucznicze – zekiery)
– nagrywanie zajęć i analizę materiałów video
– materiały edukacyjne – manual łuczniczy