Cotygodniowe treningi w dwóch lokalizacjach

Nie siedź w domu, potrenuj z nami!

Dla sportu, przyjemności, nauki czy też dla czystej rozrywki – każdy powód jest dobry, by odwiedzić nas na cotygodniowych treningach łuczniczych.

Zajęcia są realizowane przy współpracy z Ośrodkiem Sportów Japońskich „BUDOJO” w Warszawie  oraz z UKS Świstrzaly Stadion Miejski  i Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej w Białymstoku.

 

Treningi prowadzimy w dwóch miejscach:

  • we wtorkiczwartki, godzina 18:00, w Białymstoku zajęcia prowadzimy na terenie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej http://www.skansen.bialystok.pl/koszt treningów od 25 zł W sezonie zimowym treningi prowadzimy na Stadionie Miejskim w Białymstoku, wejście od ul. Ciołkowskiego (Parking VIP)
    Od 5 Listopada 2019 przenosimy się na stadion!
  • w piątki, godzina 20:30 w Warszawie, w Ośrodku Sportów Japońskich „BUDOJO”, na ul. Bekasów 6 (Ursynów) – koszt treningów od 25 zł

 

Na zajęcia przyjmujemy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, nie musisz posiadać własnego sprzętu. O wszystko zadbamy. Osoby niestrzelające, na pierwsze 2-3 zajęcia muszą umówić się na naukę indywidualną (niezbędne jest zgłoszenie się wcześniej do trenera – kontakt podany poniżej). Koszt zajęć indywidualnych – (Białystok 70 zł/Warszawa 80  zł od os. / 45 min.)
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z odpowiednim opiekunem grupy!

 

 

Anna Sokólska
Opiekun treningów w Białymstoku

+48 794 314 450

Michał Sanczenko
Opiekun treningów w Białymstoku

+48 690 800 449