Róg obfitości – Mazda IMAG 2018

Siódma  edycja największych, międzynarodowych zawodów łucznictwa konnego w Polsce, Mazda International Mounted Archery Games, zapowiada się imponująco! Nie tylko będzie można zobaczyć reprezentantów z 20 państw oraz na własne oczy przekonać się, na czym polega filozofia Mazdy Jinba Ittai (jedność jeźdźca z koniem). Łączna pula nagród wyniesie blisko 15 tysięcy złotych, co dodatkowo podnosi zapał wśród startujących zawodników. Sponsorami nagród w tym roku zostały prawdziwe legendy ze świata łuczników konnych m.in. producencie najwyższej klasy łuków – Saluki Bow Co. , Ali Bow oraz Némethy Bow. Łącznie do wygrania będzie 5 łuków, a każdy z nich zachwyca swoją precyzją, dynamiką oraz wykonaniem.

 

Imprezę ponownie wesprze również Grupa Chorten, firma, która od kilku lat aktywnie przyczynia się do rozwój łucznictwa konnego w Polsce. Dotychczas wsparła jedne z najważniejszych wydarzeń sportowych tej dziedziny m.in. International Mounted Archery Games, Polish Track Competition oraz Międzynarodowe Zawody Łucznictwa Konnego Tatarów Polskich.

 

Nie zabraknie również sponsorów lokalnych – Termy Warmińskie przygotowały m.in. nagrodę niespodziankę – voucher dla 2 osób na pobyt w swoim luksusowym ośrodku. Łucznik konny, który stanie się szczęśliwym posiadaczem tejże nagrody, będzie mógł odpocząć po sportowych  zmaganiach w bajecznych wprost warunkach.

 

Tradycyjnie już, za Konkurencję Grunwaldzką (rozgrywaną na zasadach Toru Polskiego) będzie można zdobyć pierścień łuczniczy Dżelal ed Dina. Jak co roku zekiery są ręcznie wykonane przez Antler & Leather oraz Vievioory. Prawdziwe klejnoty łucznicze.

 

Do grona sponsorów dołączyła również firma PM target – producent mat łuczniczych oraz figur 3D. Właśnie takie figury zostaną wręczone zwycięzcom turnieju pieszego, który odbędzie się dzień przed rozpoczęciem zawodów, tj. 2 maja 2018

 

Nie zapomnimy również o koniach. Dzięki Smaczkom Lopez,  wszyscy czterokopytni zawodnicy zostaną docenieni i wyróżnieni. Każdy otrzyma pakiet startowy w postaci kubełka pełnego końskich łakoci. Zaś Sklep jeździecki Hippika zaopiekuje się zawodnikami z kategorii Juniorskiej i zapewni dla nich atrakcyjne nagrody.

 

Nie jeden uśmiech zagości na twarzach zawodników, dzięki Mabo-Med, który po raz pierwszy dołącza do grona naszych sponsorów i od razu prężnie zaczyna działać.

 

Wszystkim naszym sponsorom, partnerom, pomocnikom oraz sympatykom dziękujemy za pomoc! Już wkrótce będziecie mogli podziwiać efekt naszej wspólnej pracy – codziennie od 4 maja 2018 zapraszamy na relację na żywo z miejsca zawodów – sprawdź tu Mazda International Mounted Archery Games. Do zobaczenia!