Wyniki zawodników AMM podczas Pruskiej Strzały II –

Są takie dni, kiedy dobrzy zawodnicy, powinni wyjechać poza mury macierzystego klubu i wziąć udział w zawodach sportowych w całkiem innym miejscu. Tak stało się i tym razem. Nasze konie zostały w domu, a Anna Sokólska i Jan Jahu Pomaski, jedynie ze sprzętem łuczniczym, pojechali na północny-zachód aby w zaprzyjaźnionej Stajni Pasja w Opaleniu, reprezentować nasz klub w zawodach zaliczanych do Rankingu PSŁK. Śmiało możemy powiedzieć, że oboje w „Pruskiej Strzale II” dali pokaz swoich umiejętności, zajmując miejsca na podium.

 

 

 

 

Anna Sokólska, której nikomu przedstawiać nie musimy, startując na wypożyczonym od organizatorów siwym wałachu o imieniu Moles, w klasyfikacji generalnej zajęli pierwsze miejsce. Na ten wynik złożyły się doskonałe występy w poszczególnych konkurencjach:

 

  • Tower90 – zwycięstwo
  • Raid235- zwycięstwo i najlepszy w sezonie wynik punktowy 121 pkt)
  • w Torze Opaleńskim (na zasadach Toru Polskiego) – drugie miejsce.

 

Równie utalentowany, wielokrotny medalista Jahu, startujący tym razem, także pożyczonym od organizatorów, Geniuszu klasyfikację generalną zakończył na czwartym miejscu, mijając się z medalem o milimetry. Na podium jednak stanął. I to w dwóch konkurencjach:

 

  • Tower90 – brąz
  • Raid235 – srebro

 

Jesteśmy dumni i niezwykle zadowoleni z wyników naszych zawodników, nie spoczywamy jednak na laurach, dalej szlifując nasze umiejętności za pomocą regularnych treningów w naszej stajni.