Zagraniczne występy AMM

Jak co roku, właśnie rozpoczął się dla nas najbardziej pracowity czas. Jeden pokaz goni drugi, jedne warsztaty się kończą, a za chwile są już kolejne. Jednak wszystkie trudy znosimy ze spokojem, gdyż wiemy, że to ta niepowtarzalna okazja, kiedy możemy się z Wami spotkać.

 

Tym razem odwiedziliśmy z pokazami dwa wspaniałe miejsca – słowacki festiwal średniowieczny „Rotenstein – Historický festiwal” oraz brytyjski „The Hertfordshire County Show 2018”. Na Słowację pojechała silna reprezentacja męska – trzech Michałów (Piasek, Szubski i Sanczenko), jeden Janek, a ponad to konie – Czanar i Aragorn. Wspólnie zaprezentowali trudne elementy  łucznictwa konnego jak strzelanie ze zmianą ręki łucznej, strzelanie do latających celów, a nawet elementy kaskaderki. A skoro o kaskaderce już mowa – wystrzałowy (dosłownie) pokaz dała na drugim końcu Europy, nasza pierwsza dama polskiego łucznictwa konnego  – Anna Sokólska. Ania wraz z grupą dżygitówkową z The Centre of Horseback Combat, wystąpiła na dorocznej imprezie The Hertfordshire County Show 2018. Program był imponujący – Anna wykonała nie tylko standardowe elementy jak stanie na koniu i strzelanie do latających celów, czy strzelanie do człowieka. Nawet skakanie przez przeszkody było za mało. Poszła o krok dalej. Tym razem skakała przez przeszkodę, płonącą żywym ogniem i mierzyła strzałami wybuchowymi w eksplodujące cele! Efekt był piorunujący! Już niedługo Ania ponownie zawita na Wyspach Brytyjskich, by kolejny raz zaprezentować swoje umiejętności.

 

Jeżeli chcielibyście wiedzieć, gdzie w najbliższym czasie będziemy występować, odwiedzajcie nasz profil facebookowy . Może następnym razem będziemy mieli przyjemność występować właśnie przed Wami? Do zobaczenia!