Z PASJI, Z PASJĄ, DLA PASJI

To już XI edycja Zawodów Łucznictwa Konnego Tatarów Polskich. Z każdym rokiem grono wspierających nas osób i firm jest coraz większe, z czego jesteśmy bardzo dumni. Jest Nam niezmiernie miło przedstawić tegorocznych Partnerów i Sponsorów, dzięki którym najbliższe zawody będą wyjątkowe i niesamowite.

Grupa Chorten – powstała w 2009 roku jako lokalna firma na Naszym Podlasiu. Od tego czasu rozwinęła się i powiększyła swój zasięg na całą Polskę. Jest Nam niezmiernie miło poinformować, że Partnerem Głównym Naszych zawodów jest właśnie Grupa Chorten. Współpraca przy tym projekcie ma dodatkowy wymiar, jako że jeden z założycieli Grupy Chorten ma Tatarskie korzenie. Dziękujemy za kilka lat udanej współpracy i liczymy na kolejne, a Wszystkich zapraszamy do ponad 2050 sklepów Chorten na terenie całej Polski.

Patronat Honorowy nad tegoroczną imprezą objął Burmistrz Gminy Wasilków. Cieszymy się bardzo ze wsparcia Lokalnego Samorządu, na którego terenie działamy od 2019 roku jako największa firma związana z Łucznictwem Wschodnim i Łucznictwem Konnym w Polsce. Zapraszamy wszystkich do odkrycia pięknych zakątków i tajemnic Gminy Wasilków.

Naszym Partnerem jest Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej. Współpraca między Nami rozpoczęła się już ponad pięć tal temu i od tego czasu na terenie białostockiego skansenu organizujemy zawody łucznictwa konnego, łucznictwa tradycyjnego oraz prezentujemy nasze umiejętności podczas wielu pokazów konnych. Warto dodać, że w wyniku tego porozumienia od dwóch lat możemy dumnie nazywać to miejsce domem. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia krainy, w którym historia żyje w malowniczym otoczeniu przyrody.

Kolejny rok naszym Partnerem jest Związek Tatarów Rzeczypospolitej Polskiej. Cieszymy się bardzo, że możemy wspólnie tworzyć to wspaniałe wydarzenie jakim jest Festiwal Kultury Tatarskiej i dzięki tej współpracy pokazywać żywą historię i szerzyć piękno tradycji kultywowanych od wieków. Ciekawostką jest fakt, że to między innymi Tatarzy sprowadzili łucznictwo konne do Polski. Zachęcamy Wszystkich do zapoznania się z tą niesamowitą kulturą.

Polskie Stowarzyszenie Łucznictwa Konnego niezmiennie od lat obejmuje Patronat Sportowy nad organizowanymi przez Nas zawodami. Dzięki tej współpracy już ponad dekadę możemy szerzyć zamiłowanie do strzelania z łuku z końskiego grzbietu i szkolić nowych adeptów tej sztuki na terenie całe Polski i poza jej granicami. Życzymy sobie kolejny lat owocnych działań, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do spróbowania swoich sił w tym sporcie.

Patronat Sportowy objął także International Horseback Archery Alliance. Jest to organizacja zrzeszająca miłośników tego jakże niezwykłego sportu z wielu krajów na całym świecie. Dzięki staraniom International Horseback Archery Alliance mamy ujednolicone zasady rozgrywania konkurencji, co pozwala nam rywalizować na wyrównanym poziomie z innymi narodowościami i dalej rozwijać się w tym, co wszyscy kochamy.

Jest Nam ogromnie miło poinformować, że w tym roku dzięki wsparciu otrzymanemu od Społeczności Tatarskiej będziemy mogli przekazać na ręce zwycięscy Tory Polskiego niezwykłą nagrodę. Niczym z lotem strzały wystrzelonej z Tatarskiego łuku przyleciał do Nas i już w piątek wyląduje na najwyższym stopniu podium wyjątkowy Łuk Tatarski. Komu przypadnie ten zaszczyt dowiemy się już niebawem. Kibicujcie z Nami swoim faworytom!

Jedyny i wyjątkowy sklep jeździecki w Białymstoku Hippika jest Sponsorem tego niesłychanego wydarzenia. Jak wiadomo, w naszym sporcie bardzo ważne jest wyposażenie zarówno łucznika oraz samego konia. Właśnie tu z pomocą przychodzi nam Hippika, która oferuje najwyższej klasy sprzęt dla naszych wierzchowców i dla nas samych. Przy tej okazji warto wspomnieć, że Hippikę i AMM już niedługo będzie łączyć znacznie więcej… ale o tym wkrótce. A tymczasem wszystkich miłośników sportów konnych zapraszamy na zakupy.

W tegorocznej rywalizacji Sponsorem nagród jest najlepszy sklep łuczniczy Łuksport. W Naszym sporcie dużą rolę odgrywają umiejętności łucznika jednak bez odpowiedniego sprzętu będzie on miał utrudnione zadanie. Zapraszamy wszystkich który chcą rozpocząć swoją przygodę z łukiem oraz bardziej zaawansowanych do skorzystania z profesjonalnego doradztwa i olbrzymiego doświadczenia jakie emanuje z Łuksportu. Zachęcamy Wszystkich do odwiedzenia sklepu i życzymy celnych zakupów.

Antler & Leather jest naszym wieloletnim przyjacielem i Sponsorem organizowanych przez nas zawodów. Każdy łucznik i miłośnik historii oraz tradycji powinien zapoznać się z ofertą niezwykłych przedmiotów wykonywanych w skórze i porożu. Kołczany, zekiery, łubie, czego tylko dusza zapragnie, a wszystko dopracowane w najdrobniejszych detalach. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą tego niesamowitego rękodzieła, którego twórcę będzie można osobiście spotkać już w najbliższy weekend na Naszych zawodach.

Ogromnie cieszymy się, że kolejny rok wspiera nas jako Sponsor znany i lubiany Decathlon Białystok. W każdym sporcie potrzebne jest odpowiednie wyposażenie i sprzęt sportowy po który zapraszamy wszystkich do największego sklepu sportowego w Polsce. Szeroka oferta sklepu sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów w każdej dziedzinie aktywności fizycznych. Życzymy dużo udanych zakupów.

Sukces tkwi w szczegółach. Dobrze wykonany zekier może w znaczący sposób pomóc łucznikowi w zwycięstwie. Produkcją tych arcydzieł zajmuje się firma Micarta Thumbrings która wspiera Nas jako Sponsor. Każdy pierścień łuczniczy wykonywany jest własnoręcznie z najznamienitszą starannością, co czyni go niepowtarzalnym i wyjątkowym. Zapraszamy wszystkich do zamawiania własnych przepięknych zekierów.

Pruciak Custom Knives już od kilku lat jest Sponsorem organizowanych przez Nas eventów. Każdy miłośnik łucznictwa wie, jak ważny jest nóż i to aby go mieć w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Pruciak Custom Knives oferuje wykonane własnoręcznie najlepszej jakości noże. Dodatkowo kiedy posiądziemy już taki wyjątkowy nóż warto jest zatroszczyć się o jego ochronę, aby służył nam jak najdłużej. Tu również możemy liczyć na wytwórcę tych ostrych dzieł sztuki i jego najnowszy „Protector”. Polecamy noże i pamiętajcie o „Protectorze” 😉

Dzisiejszym światem rządzą media społecznościowe tak więc niezmiernie ważny jest dla nas ich udział w promocji łucznictwa konnego. Dzięki naszym Partnerom Medialnym – Gazeta Wyborcza, TVP3 Białystok, Białystok Online, Świat Koni, Gallop Koń & Jeździec możemy promować nasz sport i docierać do szerszej grupy odbiorców.

Dziękujemy Wszystkim i Każdemu z osobna ! Dzięki Waszej pomocy i wsparciu Nasze poczynania z roku na rok rosną w siłę i przyciągają coraz więcej zwolenników.

Pomagacie Nam działać Z PASJI którą mamy w sercach, Z PASJĄ która napędza Nas do działania, DLA PASJI innych.

Dziękujemy !!!