Niezwykłe zawody sportowe – przyjedź na Grunwald

 

Zapraszamy wszystkich miłośników jeździectwa i łucznictwa na Międzynarodowe Zawody Łucznictwa Konnego IMAG Grunwald, które odbędą się w dniach 1 – 3 maja 2020 na terenie Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku!

 

Po raz 9 będziemy mogli oglądać sportowe zmagania najlepszych łuczników z całego świata. Swój udział potwierdzili już zawodnicy z Indonezji, Hiszpanii, Anglii, Szwajcarii, Węgier, Danii i Polski
Nie zabraknie czołówki polskich łuczników konnych z Anna Sokólską i Wojtkiem Osieckim na czele, którzy przed zawodami, w dniach 25 – 29 kwietnia poprowadzą międzynarodowe warsztaty łucznictwa pieszego i konnego. Zapisy trwają!
https://www.facebook.com/events/469199183749218/

 

 

W tym roku szykujemy również mały turniej łucznictwa pieszego, w którym udział może wziąć każdy, kto wie jak posługiwać się łukiem. Tych, którzy jeszcze nie wiedzą, a chcieliby lepiej poznać tą wyjątkową dyscyplinę sportu, zapraszamy do udziału w prezentacjach i spotkaniach z zawodnikami.

 

 

Będziecie mogli również skorzystać z naszych torów łuczniczych. Mamy dla Was łuki i strzały!
Widowiskowe konkurencje, międzynarodowa rywalizacja na najwyższym poziomie, tradycyjne stroje, łuki i konie – wszystko w jednym miejscu w długi majowy weekend na Polach Grunwaldu!

 

 

Atrakcje dla widzów:

Widowiskowe zawody

Nauka strzelania z łuku

Prelekcje o historii łucznictwie

Najlepsi zawodnicy na świecie

Przejażdżki na koniach

Pokazy konne: broń biała, łucznictwo

Sklepik z łuczniczymi gadżetami

 

Zapraszamy!

 

Szczegóły niebawem, śledźcie nasz fanpage na Facebook