Reprezentacja AMM Archery

logo_AMM-team

ANNA SOKÓLSKA
ZAWODNIK AMM ARCHERY PRO TEAM

Czołowa polska zawodniczka. W latach 2013-2018 najlepsza kobieta, łuczniczka konna na świecie i w Polsce. Złota (i nie tylko) medalistka Mistrzostw Świata oraz poszczególnych etapów Pucharu Europy. Tylko w samym sezonie 2017, Anna zdobyła 19 medali (z tego 11 złotych), w 7 różnych krajach. W 2018 roku, na Mistrzostwach Świata na Węgrzech, była 4 w klasyfikacji generalnej oraz najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z Polski. W 2015 Ania ustanowiła rekord Polski w konkurencji węgierskiej, który został pobity dopiero w 2017 roku. Zdobywczyni Pucharu Polski 2015, stały członek krajowej reprezentacji.

sprawdź na facebookusprawdź na instagramie
JAN POMASKI
ZAWODNIK ORAZ TRENER AMM ARCHERY PRO TEAM

Obiecujący zawodnik, który w ciągu dwóch lat od startu w pierwszych zawodach dotarł do polskiej czołówki łuczników konnych zajmując 3 miejsce w rankingu z 2020 roku. Drugi vice-mistrz Polski z 2020 roku.

sprawdź na facebookuŚledź na Instagramie

 

ANNI JAUHIAINEN
ZAWODNIK AMM ARCHERY TEAM

Pierwsza i liczymy że nie ostatnia członkini AMM Archery z zagranicy a mianowicie Finlandii. Doświadczona zawodniczka, która brała udział już w wielu międzynarodowych zawodach łucznictwa konnego na praktycznie całym świecie. w 2019 roku na pierwszym miejscu w Fińskim rankingu łuczników konnych. Dwukrotnie wygrała kategorię open w międzynarodowych zawodach na Polach Grunwaldzkich. w 2021 zdobyła vice-mistrzostwo Finlandii.

Skontaktuj się z Anni na FacebookŚledź Anni na Instagram
MICHAŁ TOMASZEWSKI
ZAWODNIKA ORAZ TRENER AMM ARCHERY PRO TEAM
Od 2015 roku znajduje się w pierwszej dziesiątce Ogólnopolskiego Rankingu Łuczników Konnych, prowadzonego przez PSŁK. Wielokrotnie nagradzany. Odbył już podróże do USA, Chin, Węgier, Niemiec, Francji. Wielokrotnie wracał z medalami. Sezonie 2018 minął mu przede wszystkim pod znakiem Toru Polskiego. W Polish Track Cup 2018 wygrał rundę finałową, dzięki czemu zajął III miejsce w klasyfikacji generalnej pucharu. W latach 2014 - 2016 startował jako członek Reprezentacji Polski, w Pucharze Europy. Podczas II etapu tych zawodów (Gauchoux Open 2016 we Francji) wywalczył sobie kilka medali, m.in. II miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.
sprawdź na facebooku
JAGODA TOMASZEWSKA
ZAWODNIK AMM ARCHERY TEAM
W latach 2013-2016, zgodnie z Ogólnopolskim Rankingiem Łuczników Konnych, była 3, najlepszą kobietą w łucznictwie konnym w kraju. Startuje na zawodach międzynarodowych w Polsce i zagranicą (m.in. w Niemczech, Francji oraz Chinach). W 2015 roku jako druga kobieta w Polsce, została zakwalifikowana do rozgrywek Pucharu Polski.
sprawdź na facebookusprawdź na instagramie
MICHAŁ SANCZENKO
ZAWODNIK AMM ARCHERY TEAM
Prekursor łucznictwa konnego w Polsce. Na Mistrzostwach Świata w Korei, w 2014 roku otrzymał nagrodę "Best Archer", przyznawaną łucznikom konnym, najbardziej zaangażowanych w rozpowszechnianie tego sportu na świecie. Wieloletni, utytułowany zawodnik. Medale zdobywał na Otwartych Mistrzostwach Europy (EOCHA), Mistrzostwach Świata w Korei, oraz na międzynarodowych zawodach w Jordanii, USA, Anglii, Ukrainie oraz Turcji. W 2014 oraz 2015 roku startował jako członek Reprezentacji Polski, podczas Pucharu Europy.
sprawdź na facebookusprawdź na instagramie
MICHAŁ PIASEK
ZAWODNIKA AMM ARCHERY PRO TEAM
Od najmłodszych lat zadziwiał precyzją i szybkością. Wielokrotnie nagradzany, medale zdobywał m.in. na Mistrzostwach Świata w Korei, międzynarodowych zawodach łucznictwa konnego w Polsce, Niemczech, Węgrzech oraz Szwecji. W sezonie 2018 zdobywał medale na Polish Track Cup Final oraz wygrał 8. Międzynarodowe Zawody Łucznictwa Konnego Tatarów Polskich. W 2014 oraz 2015 roku startował jako członek Reprezentacji Polski, podczas Pucharu Europy.
MICHAŁ SZUBSKI
ZAWODNIK AMM ARCHERY TEAM
Brał udział w wielu zawodach rangi między narodowej w Polsce i zagranicą (m.in. we Francji).
sprawdź na facebooku

logo_AMM-Junior2

Patrycja Gryko
ZAWODNIK AMM ARCHERY JUNIOR
Najmłodszy członek naszego Teamu. Choć młoda, Patrycja jest utalentowaną łuczniczką konną. Swój debiut rozpoczęła w 2016 roku na VII Międzynarodowych Zawodach Łucznictwa Konnego Tatarów Polskich. Od tego czasu rozwinęła skrzydła i zgromadziłą już pokaźny zapas medali z zawodów międzynarodowych i ogólnopolskich, m.in. na Mazda International Mounted Archery Games 2018, Patrycja zagarnęła wszystkie brązowe medale, w kategorii junior.

113