Łucznictwo 3D – wspierają i pomagają…

Jeszcze raz dziękujemy naszym Sponsorom i Partnerom, którzy w znakomitym stylu pomogli nam zorganizować I Białostocki Rekreacyjny Turniej Łucznictwa 3D. Cały czas mamy przed oczyma uśmiechnięte twarze łuczników i łuczniczek z pakietami nagród i gadżetów ufundowanych przez znakomite firmy i zacne instytucje. W szczególności dziękujemy:

 

Partnerowi Głównemu turnieju – Grupie Chorten, która od lat wspiera łucznictwo konne, a w tym roku dołożyła również dużą cegiełkę wspierając nasze zawody (finansowo i w produktach spożywczych).

 

Burmistrzowi Gminy Wasilków, który objął nasz turniej Honorowym Patronatem i ufundował nagrody dla dzieci i młodzieży.

 

 

 

 

 

Departamentowi Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego za stylowe nagrody dla zwycięzców kategorii Hunter, Tradycyjny i Zekier.

Niezawodnemu PM Target za ufundowanie nagród w postaci mini-celów 3D dla naszych juniorów.

Folwark Nadawki za wysmienity posiłek dla naszych zawodników oraz schronienie przed niesprzyjającą pogodą.

Pruciak Custom Knives w expressowym tempie dostarczył nagrody dla młodzieży i dorosłych (bushcraftowe noże i woski Protectory).

Strzelaliśmy częściowo w lesie (dziękujemy Nadleśnictwo Dojlidy za udostepnienie terenu i edukacyjne gadżety), częściowo na terenie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej (dziękujemy za możliwość umieszczenia lisa przy kurniku, gęsi na trawce i pozostałych figur 3D oraz za tradycyjno-nowoczesne nagrody dla juniorów).

Antler & Leather ufundował we wszystkich kategoriach naturalny wosk pszczeli – doskonałe zabezpieczenie wszystkich rodzajów cięciw. Dzięki Paweł.