Zawody

Jeżeli chcielibyście Państwo zostać gospodarzami podobnego wydarzenia, zapraszamy do współpracy.

 

Osoba do kontaktu:

Michał Sanczenko

info@ammarchery.pl

+48 690 800 449

 

 

 

 

 

 

Łucznictwo konne to nie tylko wspaniała zabawa i niezapomniana przygoda. Jest to również prężnie rozwijający się, młody sport. AMM Archery od wielu lat zajmuje się organizowaniem zawodów łucznictwa konnego w Polsce.  Wśród zorganizowanych przez nas zawodów są między innymi:

 

    • Grunwald Mounted Archery Games – największe w Polsce i jedne z najbardziej prestiżowych na świecie międzynarodowych zawodów łucznictwa konnego. Event od samego początku realizowany jest przy współpracy z Muzeum Bitwy pod Grunwaldem. Zawody odbywają się od 2011 roku.

 

 

    • Puchar Toru Polskiego – projekt podjęta w 2018 – zainicjowana przez nas i wdrożona wraz z innymi członkami Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Konnego. Jako AMM Archery mieliśmy przyjemność zorganizować 2 z 3 etapów Pucharu Toru Polskiego, w tym rundę finałową.

 

    • Puchar Europy  (European Horseback Archery Grand Prix Series)– mieliśmy przyjemność kilkakrotnie organizować jeden z etapów Pucharu Europy, rozgrywanych w ramach International Horseback Archery Alliance