Mistrzowskie wsparcie! – Nasi sponsorzy

 

 

 

 

Organizacja Mistrzostw Polski na gościnnych Polach Grunwaldu to było dla nas duże wyzwanie. Zdecydowanie bardzo trudno, a nawet niemożliwe byłoby to bez wsparcia, które otrzymaliśmy od naszych Partnerów i Sponsorów.

 

Polskie firmy, polscy rzemieślnicy i zagraniczni partnerzy – to dzięki waszemu wsparciu możemy tworzyć wydarzenia, które pozostawiają piękne wspomnienia w zawodników, kibiców i naszej pamięci. Najcenniejsze co możemy dać innym to właśnie chwile, które się miło wspomina. Dziękujemy, że dzięki Wam pozytywne, sportowe emocje dajemy wszystkim Miłośnikom łucznictwa konnego.

 

Szczególne podziękowania Grupie Chorten, która wspiera nas i nasze zawody już od kilku lat. Jesteście wielcy!

 

Sklep Hippika – czyli najlepsze zaopatrzenie w sprzęt jeździecki na Podlasiu!

 

Główny sponsor nagrody rzeczowej: Nawalny Asiatic Bows, producent najlepszych łuków wschodnich w kraju a niektórzy twierdzą że również na świecie. 😉

 

Daleki wschód również nie ma się czego wstydzić ponieważ świetne łuki od znanego chińskiego producenta: Ali Bow. Również trafiły w ręce naszych zwycięzców.

 

Wiecie jaką paszę jedzą nasze konie? Oczywiście że od Nuba Equi! I to właśnie pasze od Nuba Equi były nagrodami w kategorii open!

 

Czaprak to nie tylko niezbędna część rzędu końskiego ale również może być stylową i przyciągającą uwagę ozdobą. Właśnie w takie czapraki zaopatrzyła nas firma Torpol. Dziękujemy!